Top transfers

 United World Wrestling

UWW website
facebook

  

pdf small

 

# Wrestler Country  Club  Start Valid until
1 Mammadov Razmiz AZE Azerbaïdjan TUR Pendik Gures Ihtisas Kulubu club 17/01/2017 31/12/2017
2 Berdyieu Tsimur BLR Biélorussie POL Miejski klub Zapasniczy “Unia” 27/01/2017 31/12/2017
3 Naim Mikyay Salim BUL Bulgarie TUR Balikesir Club 07/02/2017 31/12/2017
4 Metreveli Vartanov Levan ESP Espagne GER VfL Neckargartach RINGEN 01/06/2017 01/06/2018
5 Presoiu Cornel-Catalin ROU Roumanie GER VfL Neckargartach RINGEN 01/06/2017 01/06/2018
6 Friev Naskidaeva Taimuraz ESP Espagne  GER VfL Neckargartach RINGEN 01/06/2017 01/06/2018
7 Leciu Aure ROU Roumanie GER VfL Neckargartach RINGEN 01/06/2017 01/06/2018
8 Hajduk Adrian Mariusz POL Pologne GER FC Erzgebirge Aue  e. V 05/06/2017 05/06/2018
9 Filipczak Mateusz POL Pologne GER FC Erzgebirge Aue  e. V 05/06/2017 05/06/2018
10 Bacsi Peter HUN Hongrie GER FC Erzgebirge Aue  e. V 05/06/2017 05/06/2018
11 Madarasi Gabor HUN Hongrie GER FC Erzgebirge Aue  e. V 05/06/2017 05/06/2018
12 Jager Krisztian HUN Hongrie GER FC Erzgebirge Aue  e. V 05/06/2017 05/06/2018
13 Tsikovani Michel GRE Grèce GER AC Heusweiler 13/06/2017 13/06/2018
14 Horatau Teodor ROU Roumanie  GER AC Heusweiler 13/06/2017 13/06/2018
15 Ahmadi Baba Jan AFG Afghanistan GER AC Heusweiler 13/06/2017 13/06/2018
16 Atofani Marius-Lucian ROU Roumanie GERASV Urloffen 13/06/2017 13/06/2018
17 Chireacov Nicolai MDA Moldavie GER ASV Urloffen 13/06/2017 13/06/2018
18 Jezierzanski Sebastian POL Pologne GER ASV Urloffen 13/06/2017 13/06/2018
19 Simo Laszlo ROU Roumanie GER ASV Urloffen 13/06/2017 13/06/2018
20 Iliev Stoyan BUL Bulgarie GER SV Johannis Nürnberg 20/06/2017 20/06/2018
21 Blagoev Milan BUL Bulgarie GER SV Johannis Nürnberg 20/06/2017 20/06/2018
22 Salas Perez Reineris CUB Cuba GER SV Johannis Nürnberg 20/06/2017 20/06/2018
23 Alfaraj Khaled SYR Syrie GER SV Alemannia Nackenheim 1912 e.V.  20/06/2017 20/06/2018
24 Alfaraj Ahmed SYR Syrie GER SV Alemannia Nackenheim 1912 e.V.  20/06/2017 20/06/2018
25 Kungalov Yordan BUL Bulgarie GER SV Alemannia Nackenheim 1912 e.V.  20/06/2017 20/06/2018
26 Kulynycz Arkadiusz  POL Pologne GER SV Alemannia Nackenheim 1912 e.V.  20/06/2017 20/06/2018
27 Badrudinov Khasakhusein RUS Russie  GER SV Alemannia Nackenheim 1912 e.V.  20/06/2017 20/06/2018
28 Shaban Bayram BUL Bulgarie GER SV Alemannia Nackenheim 1912 e.V.  20/06/2017 20/06/2018
29 Olle Robert SVK Slovaquie GER FC Erzgebirge Aue  e. V 20/06/2017 20/06/2018
30 Jurcenko Alberts LAT Lettonie GER KSV Köllerbach- Puttlingen 22/06/2017 22/06/2018
31 Mankiev Bekkan RUS Russie GER KSV Köllerbach- Puttlingen 22/06/2017 22/06/2018
32 Dubov Vladimir BUL Bulgarie GER KSV Köllerbach- Puttlingen 22/06/2017 22/06/2018
33 Lorincz Viktor HUN Hongrie GER KSV Köllerbach- Puttlingen 22/06/2017 22/06/2018
34  Nabi Heiki EST Estonie  GERKSV Köllerbach- Puttlingen 22/06/2017 22/06/2018 
35 Cataraga Radu MDA Moldavie GER RC Germania Potsdam 22/06/2017 22/06/2018
36 Motsalin Olegk GRE Grèce GER SV Johannis Nürnberg 27/06/2017 27/06/2018
37 Varga Oldrich CZE Rép.Tchèque GER AC Germania Artern 27/06/2017 27/06/2018
38 Morbitzer Matous CZE Rép. Tchèque GER AC Germania Artern 27/06/2017 27/06/2018
39 Zizka Jan CZE Rép. Tchèque GER AC Germania Artern 27/06/2017 27/06/2018
40 Pietrzak Michal POL Pologne GER AC Germania Artern 27/06/2017 27/06/2018
41 Bilici Ahmet TUR Turquie GER SV Siegfried Hallbergmoos-Goldach 1922 e.V. 28/06/2017 28/06/2018
42 Csercsics Richard HUN Hongrie GER SV Siegfried Hallbergmoos-Goldach 1922 e.V. 28/06/2017 28/06/2018
43 Bjurberg Kessidis Alex SWE Suède GER SV Siegfried Hallbergmoos-Goldach 1922 e.V. 28/06/2017 28/06/2018
44 Laurinaitis Vilius LTU Lituanie GER SV Siegfried Hallbergmoos-Goldach 1922 e.V. 28/06/2017 28/06/2018
45 Omar Hussam SWE Suède GER SV Siegfried Hallbergmoos-Goldach 1922 e.V. 28/06/2017 28/06/2018
46 Petravicius Justas LTU Lituanie GER SV Siegfried Hallbergmoos-Goldach 1922 e.V. 28/06/2017 28/06/2018
47 Simonyan Seyran RUS Russie GER AV Germania Markneukirchen e.V.@ 28/06/2017 28/06/2018
48 Borgoiakov Valeri RUS Russie GER AV Germania Markneukirchen e.V. 28/06/2017 28/06/2018
49 Levai Zoltan HUN Hongrie GER SV Alemannia Nackenheim 1912 e.V. Germany 28/06/2017 28/06/2018
50 Gonzalez Crespo Juan Pablo ESP Espagne GER AC Heusweiler 04/07/2017 04/07/2018
51 Kubatov Stoyan BUL Bulgarie GER AC Heusweiler 04/07/2017 04/07/2018
52 Sikora Dominik POL Pologne GER Kampfsport- und Fitness- Club Leipzig e.V. 07/07/2017 07/07/2018
53 Kukla Vojtech CZE Rép. Tchèque GER Kampfsport- und Fitness- Club Leipzig e.V. 07/07/2017 07/07/2018
54 Bienkowski Adam POL Pologne GER Kampfsport- und Fitness- Club Leipzig e.V. 07/07/2017 07/07/2018
55 Donu Ioan-Raul ROU Roumanie GER RV Thalheim e. V. 07/07/2017 07/07/2018
56 Dadak Ondrej CZE Rép. Tchèque GER RV Thalheim e. V. 07/07/2017 07/07/2018
57 Sobecky Tomas CZE Rép. Tchèque GER Ring- und Stemmklub „Jugendkraft 1898“ Gelenau e.V. 12/07/2017 12/07/2018
58 Wojciechowski Kamil POL Pologne GER Ring- und Stemmklub „Jugendkraft 1898“ Gelenau e.V. 12/07/2017 12/07/2018
59 Noumonvi Melonin FRA France GER KSV Köllerbach- Puttlingen 18/07/2017 18/07/2018
60 Szabo Laszlo HUN Hongrie GER KSV Köllerbach- Puttlingen 18/07/2017 18/07/2018
61 Sava Mihail MDA Moldavie GER KSV Köllerbach- Puttlingen 18/07/2017 18/07/2018
62 Vereb Istvan HUN Hongrie GER KSV Köllerbach- Puttlingen 18/07/2017 18/07/2018
63 Khotsianivskyi Oleksandr UKR Ukraine GER KSV Köllerbach- Puttlingen 18/07/2017 18/07/2018
64 Julfalakyan Arsen ARM Armenie FRA CP Besançon Lutte 18/07/2017 18/07/2018
65 Nedealco Evgeni MDA Moldavie GER RSV Rotation Greiz 19/07/2017 19/07/2018
66 Gotisan Vladimir MDA Moldavie GER RSV Rotation Greiz 19/07/2017 19/07/2018
67 Baranowski Zbigniew POL Pologne GER RSV Rotation Greiz 19/07/2017 19/07/2018
68 Konera Lukasz POL Pologne GER RSV Rotation Greiz 19/07/2017 19/07/2018
69 Novak Petr CZE Rép. Tchèque GER KSC Motor JENA e.V. 19/07/2017 19/07/2018
70 Yordanov Daniel BUL Bulgarie GER KSC Motor JENA e.V. 19/07/2017 19/07/2018
71 Majoros Armin HUN Hongrie GER SV Wacker Burghausen 21/07/2017 21/07/2018
72 Lorincz Tamas HUN Hongrie GER SV Wacker Burghausen 21/07/2017 21/07/2018
73 Gadzhiev Magomedmurad POL Pologne GER SV Wacker Burghausen 21/07/2017 21/07/2018
74 Khubezhty Kakhaber RUS Russie GER SV Wacker Burghausen 21/07/2017 21/07/2018
75 Munteanu Virgil ROU Roumanie GER SV Wacker Burghausen 21/07/2017 21/07/2018
76 Los Mariusz POL Pologne GER SV Wacker  Burghausen 21/07/2017 21/07/2018
77 Djorev Ivan BUL Bulgarie GER SV Wacker Burghausen 21/07/2017 21/07/2018
78 Egorov Vladimir MKD Macédoine GER SV Wacker Burghausen 21/07/2017 21/07/2018
79 Lomtadze Beka GEO Georgie GER SV Wacker Burghausen 21/07/2017 21/07/2018
80 Gastl Daniel AUT Autriche GER TSV Westendorf 21/07/2017 21/07/2018
81 Fatos Durmishi FIN Finlande GER TSV Westendorf 21/07/2017 21/07/2018
82 Feraim Mehmed BUL Bulgarie GER TSV Westendorf 21/07/2017 21/07/2018
83 Quintana Martinez Luis Esteban CUB Cuba GER TSV Westendorf 21/07/2017 21/07/2018
84 Tallroth Zakarias SWE Suède GER TSV Westendorf 21/07/2017 21/07/2018
85 Dimitrov Nikolay BUL Bulgarie GER WKG Weitenau-Wieslet 21/07/2017 21/07/2018
86 Shindov Svetlin BUL Bulgarie GER WKG Weitenau-Wieslet 21/07/2017 21/07/2018
87 Egadze Nodar GEO Georgie GER AV Sulgen 21/07/2017 21/07/2018
88 Tatuashvili Nika GEO Georgie GER AV Sulgen 21/07/2017 21/07/2018
89 Glonti Shota GEO Georgie GER AV Sulgen 21/07/2017 21/07/2018
90 Hutuleac Constantin ROU Roumanie GER Athletenbund Aichhalden 21/07/2017 21/07/2018
91 Shindov Radostin BUL Bulgarie GER Athletenbund Aichhalden 21/07/2017 21/07/2018
92 Toarca Petru ROU Roumanie GER Athletenbund Aichhalden 21/07/2017 21/07/2018
93 El Ouarraqe Zoheir FRA France GER Turn und Sportverein Adelhausen 21/07/2017 21/07/2018
94 Angelov Ivo BUL Bulgarie GER Turn und Sportverein Adelhausen 21/07/2017 21/07/2018
95 Khadjiev Zelimkhan FRA France GER Turn und Sportverein Adelhausen 21/07/2017 21/07/2018
96 Berg Kristoffer SWE Suède GER Turn und Sportverein Adelhausen 21/07/2017 21/07/2018
97 Maksimovic Aleksandar SRB Serbie GER Turn und Sportverein Adelhausen 21/07/2017 21/07/2018
98 Perez Reinier CUB Cuba GER Turn und Sportverein Adelhausen 21/07/2017 21/07/2018
99 Jancso David HUN Hongrie GER Turn und Sportverein Adelhausen 21/07/2017 21/07/2018
100 Starcevic Bozo CRO Croatie GER Turn und Sportverein Adelhausen 21/07/2017 21/07/2018
101 Balaur Denis MDA Moldavie GER ASV 08 Hüttigweiler 25/07/2017 25/07/2018
102 Esanu Mihai MDA Moldavie GER ASV 08 Hüttigweiler 25/07/2017 25/07/2018
103 Bradu Mihail MDA Moldavie GER ASV 08 Hüttigweiler 25/07/2017 25/07/2018
104 Burca Alexandru MDA Moldavie GER ASV 08 Hüttigweiler 25/07/2017 25/07/2018
105 Korpasi Balint HUN Hongrie GER ASV Mainz 88 25/07/2017 25/07/2018
106 Demirtas Soner TUR Turquie GER ASV Mainz 88 25/07/2017 25/07/2018
107 Madsen Mark DEN Danemark GER ASV Mainz 88 25/07/2017 25/07/2018
108 Bekir Dzhan BUL Bulgarie GER ASV Mainz 88 25/07/2017 25/07/2018
109 Bujuashvili Beka GEO Georgie GER ASV Mainz 88 25/07/2017 25/07/2018
110 Knystautas Mantas LTU Lituanie GER ASV Mainz 88 25/07/2017 25/07/2018
111 Azizli Eldaniz AZE Azerbaïdjan GER ASV Mainz 88 25/07/2017 25/07/2018
112 Atli Suleyman TUR Turquie GER ASV Mainz 88 25/07/2017 25/07/2018
113 Michalik Tadeusz POL Pologne GER ASV Mainz 88 25/07/2017 25/07/2018
114  Tamas Attila ROU Roumanie GER KSV Schriesheim 25/07/2017 25/07/2018
115 Freni Giovanni ITA Italie GER Turn und Sportverein Adelhausen 25/07/2017 25/07/2018
116 Janz Szymon POL Pologne GER SV Luftfahrt Ringen e.V. 26/07/2017 26/07/2018
117 Sobieraj Adam POL Pologne GER SV Luftfahrt Ringen e.V. 26/07/2017 26/07/2018
118 Alexuc-Ciurariu Alin ROU Roumanie GER Geschäftsstelle RG Hausen-Zell 1971 e.V. 26/07/2017 26/07/2018
119 Trifan Gabriel ROU Roumanie GER Geschäftsstelle RG Hausen-Zell 1971 e.V. 26/07/2017 26/07/2018
120 Laszlo Szabolcs ROU Roumanie GER Geschäftsstelle RG Hausen-Zell 1971 e.V. 26/07/2017 26/07/2018
121 Woller Gergo HUN Hongrie GER Geschäftsstelle RG Hausen-Zell 1971 e.V. 26/07/2017 26/07/2018
122 Dukov Andrei ROU Roumanie GER Ringerclub Merken e.V. 26/07/2017 26/07/2018
123 Dimitrov Svetoslav BUL Bulgarie GER Ringerclub Merken e.V. 26/07/2017 26/07/2018
124 Jaloviar Jozef SVK Slovaquie GER Ringerclub Merken e.V. 26/07/2017 26/07/2018
125 Etlinger Dominik CRO Croatie GER Ringerclub Merken e.V. 26/07/2017 26/07/2018
126 Matcharashvili Zurab GEO Georgie GER Ringerclub Merken e.V. 26/07/2017 26/07/2018
127 Omarov Abdoulla BEL Belgique GER Ringerclub Merken e.V. 26/07/2017 26/07/2018
128 Tantini Anthony FRA France GER KV 03 Riegelsberg 26/07/2017 26/07/2018
129 Adjaoud Ariles FRA France GER KV 03 Riegelsberg 26/07/2017 26/07/2018
130 François Maxime FRA France GER KV 03 Riegelsberg 26/07/2017 26/07/2018
131 Zlatov Georgiy BUL Bulgarie GER KV 03 Riegelsberg 26/07/2017 26/07/2018
132 Vasilachi Ion MDA Moldavie GER RKG Freiburg 2000 26/07/2017 26/07/2018
133 Romanov Andrei MDA Moldavie GER RKG Freiburg 2000 26/07/2017 26/07/2018
134 Efendiev Zaur SRB Serbie GER VFL Neckargartach Ringen 26/07/2017 26/07/2018
135 Topal Recep TUR Turquie GER VFL Neckargartach Ringen 26/07/2017 26/07/2018
136 Kabisov Azamat RUS Russie GER VFL Neckargartach Ringen 26/07/2017 26/07/2018
137 Aminashvili Sandro GEO Georgie GER VFL Neckargartach Ringen 26/07/2017 26/07/2018
138 Dominguez Edwin SWE Suède GER KSV Witten 07 26/07/2017 26/07/2018
139 Castillo Yunier ESP Espagne GER KSV Witten 07 26/07/2017 26/07/2018
140 Lagodskis Imants LAT Lettonie GER KSV Witten 07 26/07/2017 26/07/2018
141 Cojocari Ilie ROU Roumanie GER KSV Witten 07 26/07/2017 26/07/2018
142 Krayewski Rafal POL Pologne GER Kraftsport-Verein Pausa/ Vogtland e. V. 27/07/2017 27/07/2018
143 Maj Eryk POL Pologne GER Kraftsport-Verein Pausa/ Vogtland e. V. 27/07/2017 27/07/2018
144 Peplowski Dawid POL Pologne GER Kraftsport-Verein Pausa/ Vogtland e. V. 27/07/2017 27/07/2018
145 Romanovicz Dawid POL Pologne GER Kraftsport-Verein Pausa/ Vogtland e. V. 27/07/2017 27/07/2018
146 Codreanu Vladimir MDA Moldavie GER Kraftsport-Verein Pausa/ Vogtland e. V. 27/07/2017 27/07/2018
147 Milichowsky Libor CZE Rép. Tchèque GER Ringerverein Eichenkranz 1908 Lugau e.V. 27/07/2017 27/07/2018
148 Powada Pavel CZE Rép. Tchèque GER Ringerverein Eichenkranz 1908 Lugau e.V. 27/07/2017 27/07/2018
149 Batuev Azamat RUS Russie GER TV Eintracht 1909 Aachen-Walheim e.V. 27/07/2017 27/07/2018
150 Barsegjan Edward POL Pologne GER TV Eintracht 1909 Aachen-Walheim e.V. 27/07/2017 27/07/2018
151 Dotsin Martin BUL Bulgarie GER TV Eintracht 1909 Aachen-Walheim e.V. 27/07/2017 27/07/2018
152 Hyusein Ahmed BUL Bulgarie GER TV Eintracht 1909 Aachen-Walheim e.V. 27/07/2017 27/07/2018
153 Metreveli Zviad GEO Georgie GER TV Eintracht 1909 Aachen-Walheim e.V. 27/07/2017 27/07/2018
154 Ramadan Mehmed BUL Bulgarie GER TV Eintracht 1909 Aachen-Walheim e.V. 27/07/2017 27/07/2018
155 Sahakyan Gevorg POL Pologne GER TV Eintracht 1909 Aachen-Walheim e.V. 27/07/2017 27/07/2018
156  Zvirbulli Armands LAT Lettonie GER RKG Freiburg 2000 27/07/2017 27/07/2018
157 Menghetti Nicola ITA Italie GER RKG Freiburg 2000 27/07/2017 27/07/2018
158 Kiss Balazs HUN Hongrie GER RKG Freiburg 2000 27/07/2017 27/07/2018
159 Shavadze Amiran GEO Georgie GER RKG Freiburg 2000 27/07/2017 27/07/2018
160 Davidovi Givi ITA Italie GER RKG Freiburg 2000 27/07/2017 27/07/2018
161 Stankovich Simeon BUL Bulgarie GER KSV Witten 07 27/07/2017 27/07/2018
162 Moradi Rahmattulah AFG Afghanistan GER KSV Schriesheim 27/07/2017 27/07/2018
163 Geshev Miroslav BUL Bulgarie GER KSV Tennenbronn 27/07/2017 27/07/2018
164 Kumchev Dimitar BUL Bulgarie GER KSV Tennenbronn 27/07/2017 27/07/2018
165 Egervari Laszlo HUN Hongrie AUT Union Ringer Club Wolfurt, AUT 29/07/2017 29/07/2018
166 Tsetskhladze Amiran GEO Georgie AUT Union Ringer Club Wolfurt, AUT 29/07/2017 29/07/2018
167 Ohanian Zorhab FRA France GER WKG Weitenau-Wieslet 29/07/2017 29/07/2018
168 Nyblom Anders DEN Danemark GER Ringerverein Lübtheen e. V. 29/07/2017 29/07/2018
169 Omarov Artur CZE Rép. Tchèque GER Ringerverein Lübtheen e. V. 29/07/2017 29/07/2018
170 Asenov Mitko BUL Bulgarie GER Ringerverein Lübtheen e. V. 29/07/2017 29/07/2018
171 Mohammadi Nikolai DEN Danemark GER Ringerverein Lübtheen e. V. 29/07/2017 29/07/2018
172 Bjerrehuus Fredrik DEN Danemark GER Ringerverein Lübtheen e. V. 29/07/2017 29/07/2018
173 Bisultanov Rajbek DEN Danemark GER Ringerverein Lübtheen e. V. 29/07/2017 29/07/2018
174 Selishka Miglena BUL Bulgarie POL Boruta - Olimpijczyk Zgierz & Radom, POL 29/07/2017 29/07/2018
175 Yusein Taybe BUL Bulgarie POL Boruta - Olimpijczyk Zgierz & Radom, POL 29/07/2017 29/07/2018
176 Georgieva Sofiya BUL Bulgarie POL Boruta - Olimpijczyk Zgierz & Radom, POL 29/07/2017 29/07/2018
177 Chakaev Akhmed RUS Russie GER Turn und Sportverein Adelhausen 29/07/2017 29/07/2018
178 Perez Moda Luillys Jose VEN Venezuela GER KSV Rheinfelden 29/07/2017 29/07/2018
179 Berde Roland HUN Hongrie GER KSV Rheinfelden 29/07/2017 29/07/2018
180 Sugako Viacheslav RUS Russie GER KSV Rheinfelden 29/07/2017 29/07/2018
181 Torba Erik HUN Hongrie GER VFL Neckargartach Ringen 29/07/2017 29/07/2018
182 Ait Ouagram Zied MAR Maroc FRA CMASA Aulnay sous bois, FRA 29/07/2017 29/07/2018
183 Karecinski Dawid POL Pologne GER Kraftsport-Verein Pausa/ Vogtland e. V. 31/07/2017 31/07/2018
184 Badea Marius-Catalin ROU Roumanie GER RKG Reilingen- Hockenheim 31/07/2017 31/07/2018
185 Szeja Arkadiusz Ariel POL Pologne GER RKG Reilingen- Hockenheim 31/07/2017 31/07/2018
186 Filipczak Adam POL Pologne GER RKG Reilingen- Hockenheim 31/07/2017 31/07/2018
187 Mikaelyan Aleksan ARM Armenie GER Sportverein 1898 e. V. Triberg 31/07/2017 31/07/2018
188 Guglu Ozbekhan TUR Turquie GER Sportverein 1898 e. V. Triberg 31/07/2017 31/07/2018
189 Fris Kristian SRB Serbie GER Sportverein 1898 e. V. Triberg 31/07/2017 31/07/2018
190 Nemes Viktor SRB Serbie GER Sportverein 1898 e. V. Triberg 31/07/2017 31/07/2018
191 Chintoan Rares ROU Roumanie GER Sportverein 1898 e. V. Triberg 31/07/2017 31/07/2018
192 Kinzhigaliev Aleksei RUS Russie GER Sportverein 1898 e. V. Triberg 31/07/2017 31/07/2018
193 Apostol Marian- Alexandru ROU Roumanie GER Sportverein 1898 e. V. Triberg 31/07/2017 31/07/2018
194 Dermenji Roman MDA Moldavie GER Sportverein 1898 e. V. Triberg 31/07/2017 31/07/2018
195  Kit Tetyana UKR Ukraine POL Fundacja Akademia Zapasów Im. Józefa Tracza  31/07/2017 31/07/2018 
196 Minkailov Zelimkhan RUS Russie POL Fundacja Akademia Zapasów Im. Józefa Tracza 31/07/2017 31/07/2018
197 Magomedsultanov Zalimkhan RUS Russie POL Fundacja Akademia Zapasów Im. Józefa Tracza  31/07/2017 31/07/2018
198 Blaszka Jessica NED Pays-Bas POL Fundacja Akademia Zapasów Im. Józefa Tracza 31/07/2017 31/07/2018
199 Hanzlickova Adela CZE Rép. Tchèque POL Fundacja Akademia Zapasów Im. Józefa Tracza 31/07/2017 31/07/2018
200 Tkach Yuliia UKR Ukraine POL AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski 31/07/2017 31/07/2018
201 Semkiv Ilona UKR Ukraine POL AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski 31/07/2017 31/07/2018
202 Beleniuk Zhan UKR Ukraine POL AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski 31/07/2017 31/07/2018
203 Staradub Siarhei BLR Biélorussie POL MKZ Unia Racibórz 31/07/2017 31/07/2018
204 Hockova Lenka CZE Rép. Tchèque POL Budowlani Lodz 31/07/2017 31/07/2018
205 Kuenz Martina AUT Autriche POL Budowlani Lodz 31/07/2017 31/07/2018
206 Mahmodi Darwish AFG Afghanistan GER KSV Linzgau Taisersdorf e. V. 31/07/2017 31/07/2018
207 Linguraru Madalina ROU Roumanie POL Budowlani Lodz 31/07/2017 31/07/2018
208 Lysak Anhelina UKR Ukraine POL KS Akademickiego Zwiazku Sportowego Akademii Wychowani 31/07/2017 31/07/2018
209 Cherkasova Alla UKR Ukraine POL KS Akademickiego Zwiazku Sportowego Akademii Wychowani 31/07/2017 31/07/2018
210 Gazimagomedov Magomedrasul AZE Azerbaïdjan POL KS Akademickiego Zwiazku Sportowego Akademii Wychowani 31/07/2017 31/07/2018
211 Izdebskyi Oleksandr UKR Ukraine POL WKS Grunwald Poznan 31/07/2017 31/07/2018
212 Aliyev Kanan AZE Azerbaïdjan FRA OLYMPIA Lutte SCHILTIGHEIM 31/07/2017 31/07/2018
213 Janecic Danijel CRO Croatie GER Turn und Sportverein Adelhausen 31/07/2017 31/07/2018
214 Shkriuba Iurii UKR Ukraine FRA Club de lutte de Sarreguemines 31/07/2017 31/07/2018
215 Dadaev Muslim RUS Russie FRA Sotteville Les Rouen 31/07/2017 31/07/2018
216 Yankouski Ivan BLR Biélorussie FRA Olympique Maizieres les Metz 31/07/2017 31/07/2018
217 Khaibuloev Fridavs RUS Russie SRB Partizan Belgrade 31/07/2017 31/07/2018
218 Georgiev Ilyan BUL Bulgarie FRA ASM Lutte Clermont- Ferrand 31/07/2017 31/07/2018
219 Kajaia Irakli GEO Georgie FRA Club Aredien de lutte 31/07/2017 31/07/2018
220 Shahinyan Artur ARM Armenie POL Sports Club Budowlani Łódź 02/11/2017 02/11/2018
221 Mishin Aleksei RUS Russie POL Fundacja Akademia Zapasów 03/11/2017 03/11/2018
222 Focken Aline GER Allemagne POL Fundacja Akademia Zapasów 03/11/2017 03/11/2018
223 Baran Robert POL Pologne GER RKG Reilingen- Hockenheim 03/11/2017 03/11/2018
224 Puscasu Ionel ROU Roumanie GER KSV Schriesheim 10/11/2017 10/11/2018
225 Nemeth Zsanett HUN Hongrie POL Miejski Klub Zapasniczy”UNIA Raciborzu 14/11/2017 14/11/2018